Megoldott

Leesett reklám

Leesett a reklám tábla a Mechwart ligeti villamosmegállóban.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit krt. 49

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt címzett.

    Munkatársaink kijavították az önök által jelzett hibát.

    Üdv.

    Peter SZABO
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    Mobile : 36
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Astoria M (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Városház tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Városház tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kitört ablak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére