Megoldott

Elfelejtett fenyőfák és zöldhulladék

3 hete várják a fák az elszállítást, de sajnos senki nem foglalkozik velük. Csak az arra sétáló kutyák :(

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Károli Gáspár tér 2

Hozzászólások

  • Szilágyi Dóra lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy kollégáink a fákat elszállították.

    Tisztelettel: FKF Nonprofit Zrt.

    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58723/elfelejtett-fenyofak-es-zoldhulladek/hivatal
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére