Megoldott

Utca lámpa

Tisztelt illetékes!

Kérem, hogy a térképen jelölt helyen a világítást javítsák meg.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Nagyszeben tér 2

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságunk rés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • N. István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére