Válaszra vár

Kiégett lámpák

Az Infopark B és C épülete előtt kiégett 1-1 lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Neumann János u. 1

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére