Megoldott

Kiégett lámpák

A Róbert Károly körút 67. előtt kiégett két lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Róbert Károly körút 67

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása 2020.01.28.-án kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére