Válaszra vár

Kiégett lámpák

A Lehel utca / Róbert Károly körút villamosmegállónál kiégett pár lámpa az aluljáróban, illetve kiégett egy lámpa a felszínen, az 1-es villamoshoz vezető lépcső tetején is.

Probléma helyszíne
Budapest Lehel utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére