Megoldott

Elhagyott Ford

A Bártfai és az Etele út sarkánál rohad lassan fél éve ez az elhagyott Ford Focus, amely 2019.08.29-én ki lett vonva a forgalomból. További érdekesség, hogy ki van rá dobva egy eladó cédula, amin viszont egy Vw Touran adatai szerepelnek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 63

Hozzászólások

  • Sutus Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltűnt, köszi!
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Újbuda Közterület-felügyelete a jármű üzembentartójával szemben intézkedést kezdeményezett; 10 napos határidejű felszólítást kapott a szabályszegés megszünteté...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Daróczi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Mitsubishi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére