Megoldásra vár

Elhagyott Transit

A térképen jelzett helyen áll ez az elhagyott Transit, 2018.11.15-én lejárt a műszakija, 2019.06.07-én pedig ki is lett vonva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Keveháza u. 19-21III

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Újbuda Közterület-felügyelete a jármű üzembentartójával szemben intézkedést kezdeményezett; 10 napos határidejű felszólítást kapott a szabályszegés megszünteté...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Daróczi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Mitsubishi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére