Megoldásra vár

Elhagyott autók

Az Ildikó térrel szemben levő parkolóban áll egy elhagyott Toyota Corolla, 2019.09.23-án lejárt műszakival.
Szintén ebben a parkolóban, egy 15 méterrel arrébb áll egy elhagyott, szürke, rendszám nélküli Suzuki Swift sedan.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 73

Hozzászólások

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    A Suzukit már nem láttam ott, a Toyotával átálltak a ház másik oldalára az Etele térhez közelebb. Borzalmasan ütött-kopott, rozsdás, törött a hátsó lámpája, műszakija ugyanúgy nincs. A kerekei mondjuk...
  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Újbuda Közterület-felügyelete a jármű üzembentartójával szemben intézkedést kezdeményezett; 10 napos határidejű felszólítást kapott a szabályszegés megszünteté...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélkül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Daróczi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Mitsubishi

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bartók Béla út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére