Megoldásra vár

Kopott fedlap

Tisztelt Illetékes!
Az Egérkirály Óvodával szemben az egyik fedlap fele lekopott.
Kérném javítani.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalva u. 7

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcserére kiadva.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Ulászló utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Stoczek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére