Válaszra vár

Lyukas, kopott fedlap

Tisztelt Illetékes!
A Fonyód utcában, a képen látható fedlap erősen kopott, és ki is lyukadt.
Kérném javítani vagy cserélni.
Előre is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Fonyód u. 6

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Ulászló utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lukas fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Stoczek utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére