Válaszra vár

Széttört lámpabúra

Kérem javítsák a széttört lámpa búrát. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Csikszereda park

Hozzászólások

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft
    Ügyvezető Igazgatójának!

    Mellékel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet!

    A lámpatestek karbantartását a Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. látja el, ezért a problémát a részükre szíveskedjenek megküldeni. Az Óbuda-Békás
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    1033 Budapest, Mozaik utca 7. szám
    Telefon: 453-26-18, Fax:453-26-19

    Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő Nonprofit Kft.
    Üg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "III. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hib
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • S Dominik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Sötét bicikliút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Mozaik utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére