Megoldott

Buszmegálló takarítás

Kérünk szépen egy seprést a 105-ös busz Vágány utcai megállójában. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Vágány utca / Róbert Károly körút

Hozzászólások

  • Fási Tamara lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003537-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058535

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • O. Ida bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére