Válaszra vár

Sózott megálló fával #07

FRISSÍTÉS 2020.02.20.:
A Bejelentő válasza:
Nem fogadom el a választ, a kormányrendelet tudtommal felülírja a GKM rendeletet.
A 346/2008. (XII. 30.) Korm. rendelet 5. § (2) értelmében "Belterületi közterületen - a közúti forgalom számára igénybe vett terület (úttest) kivételével - a síkosság-mentesítésre olyan anyag használható, amely a közterületen vagy annak közvetlen környezetében lévő fás szárú növény egészségét nem veszélyezteti."
-------------

A Tímár utcai buszmegállót is felsóztak, és a biztonság kedvéért a fa mellé is szórtak egy marék sót.
Kérem a BKV-t, hogy ellenőrizze alvállalkozója munkáját!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Tímár utca H

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "A Tímár utcai buszmegállót is felsóztak, és a biztonság kedvéért a fa mellé is szórtak egy marék sót. Kérem a BKV-t, hogy ellenőrizze alvállalkozója munkáját!"-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.20.: A Bejelentő válasza: Nem fogadom el a választ, a kormányrendelet tudtommal felülírja a GKM rendeletet. A 346/2008. (XII. 30.) Korm. rendelet 5. § (2) értelmében "Belterületi közterületen - a közúti forgalom számára igénybe vett terület (úttest) kivételével - a síkosság-mentesítésre olyan anyag használható, amely a közterületen vagy annak közvetlen környezetében lévő fás szárú növény egészségét nem veszélyezteti." ------------- A Tímár utcai buszmegállót is felsóztak, és a biztonság kedvéért a fa mellé is szórtak egy marék sót. Kérem a BKV-t, hogy ellenőrizze alvállalkozója munkáját!"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem fogadom el a választ, a kormányrendelet tudtommal felülírja a GKM rendeletet.
    A 346/2008. (XII. 30.) Korm. rendelet 5. § (2) értelmében "Belterületi közterületen - a közúti forgalom számára igényb...
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003483-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058530

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    MHU848

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    NAY377

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Árpád utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére