Megoldatlan

Buszmegálló igénylés

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Szeretnék egy olyan kéréssel fordulni Önökhöz, hogy a Váci úton a Tímár utcai autóbuszmegállóhoz a lehetőségekhez képest telepítsenek egy fedett buszmegállót, ahogyan az az adott busz többi megállójában is megtalálható, hiszen a várakozóknak itt semmilyen lehetőségük nincsen az időjárás függvényében kényelmesen várakozni az érkező járműre.

Munkájukat előre is köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Váci út 66

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003534-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058516

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. Ahogyan szakterületünk azt már többször hangsúlyozta, a BKK nem telepít sem
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    nem müködő lift

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    12-14-es villamos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Angyalföld kocsiszín (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó megállónév

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Árpád út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére