Megoldatlan

Sózott megálló fával #06

FRISSÍTÉS 2020.02.20.:
A Bejelentő válasza:
Nem fogadom el a választ, a kormányrendelet tudtommal felülírja a GKM rendeletet.
A 346/2008. (XII. 30.) Korm. rendelet 5. § (2) értelmében "Belterületi közterületen - a közúti forgalom számára igénybe vett terület (úttest) kivételével - a síkosság-mentesítésre olyan anyag használható, amely a közterületen vagy annak közvetlen környezetében lévő fás szárú növény egészségét nem veszélyezteti."
----------

Tisztelt BKK/BKV!

Alvállalkozójuk ismételten útszóró sót használt a Korlát utcai megálló síkosságmentesítésére, azonban a megállóban fa is van.

A 346/2008. (XII. 30.) Korm. rendelet 5. § (2) értelmében "Belterületi közterületen - a közúti forgalom számára igénybe vett terület (úttest) kivételével - a síkosság-mentesítésre olyan anyag használható, amely a közterületen vagy annak közvetlen környezetében lévő fás szárú növény egészségét nem veszélyezteti."

Előzmények:
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/39680/sozott-megallo
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40234/sozott-megallo-faval
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40931/harmadszor-is-felsozott-megallo
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40964/sozott-megallo-faval-04
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58418/sozott-megallo-faval-05

Kérem tegyék meg a szükséges lépéseket, hogy a jövőben ilyen ne fordulhasson elő.

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Korlát utca

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapcsolódó bejelentések alapján megoldatlan.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-39549/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt kérem a fővárosnak továbbítani.
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003341-004/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058464

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • gusztos györgyi hozzászólt a bejelentéshez.

    DE Uraim, hol van már a "tavalyi" hó? :)
    Vihar egy kanál vízben. Komolyan mondom, eszem megáll, egyesek mennyire ráérnek! Ha csúszik a járda, az jobb? értem én, hogy motor, de nem kéne ennyire hajtani...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt BKK/BKV! Alvállalkozójuk ismételten útszóró sót használt a Korlát utcai megálló síkosságmentesítésére, azonban a megállóban fa is van. A 346/2008. (XII. 30.) Korm. rendelet 5. § (2) értelmében "Belterületi közterületen - a közúti forgalom számára igénybe vett terület (úttest) kivételével - a síkosság-mentesítésre olyan anyag használható, amely a közterületen vagy annak közvetlen környezetében lévő fás szárú növény egészségét nem veszélyezteti." Előzmények: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/39680/sozott-megallo https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40234/sozott-megallo-faval https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40931/harmadszor-is-felsozott-megallo https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40964/sozott-megallo-faval-04 https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58418/sozott-megallo-faval-05 Kérem tegyék meg a szükséges lépéseket, hogy a jövőben ilyen ne fordulhasson elő. Tisztelettel, Szász László"-ról "FRISSÍTÉS 2020.02.20.: A Bejelentő válasza: Nem fogadom el a választ, a kormányrendelet tudtommal felülírja a GKM rendeletet. A 346/2008. (XII. 30.) Korm. rendelet 5. § (2) értelmében "Belterületi közterületen - a közúti forgalom számára igénybe vett terület (úttest) kivételével - a síkosság-mentesítésre olyan anyag használható, amely a közterületen vagy annak közvetlen környezetében lévő fás szárú növény egészségét nem veszélyezteti." ---------- Tisztelt BKK/BKV! Alvállalkozójuk ismételten útszóró sót használt a Korlát utcai megálló síkosságmentesítésére, azonban a megállóban fa is van. A 346/2008. (XII. 30.) Korm. rendelet 5. § (2) értelmében "Belterületi közterületen - a közúti forgalom számára igénybe vett terület (úttest) kivételével - a síkosság-mentesítésre olyan anyag használható, amely a közterületen vagy annak közvetlen környezetében lévő fás szárú növény egészségét nem veszélyezteti." Előzmények: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/39680/sozott-megallo https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40234/sozott-megallo-faval https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40931/harmadszor-is-felsozott-megallo https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/40964/sozott-megallo-faval-04 https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/58418/sozott-megallo-faval-05 Kérem tegyék meg a szükséges lépéseket, hogy a jövőben ilyen ne fordulhasson elő. Tisztelettel, Szász László"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem fogadom el a választ, a kormányrendelet tudtommal felülírja a GKM rendeletet.
    A 346/2008. (XII. 30.) Korm. rendelet 5. § (2) értelmében "Belterületi közterületen - a közúti forgalom számára igényb...
  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003341-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058464

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentőnek teljes mértékben igaza van, évek óta visszatérő probléma. Ami a vállalkozónak egyszerű, az nekünk nagyon drága, mivel minden egyes fa pótlása százezres kiadást jelent.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére