Megoldott

Nagyra nőtt gyom a fák körül

A Rákoscsaba vasútállomás mellé épített parkolóban a telepített fák körül rettentően megnőtt a gaz.
Kérem, hogy ha módjuk van rá, nyírják le.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, XVII. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldott"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http://...
  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük a Társaságunk részére, 2015. július 31-én továbbított észrevételt (5845).

    Ezúton szeretnénk tájékoztatni, hogy a Rákoscs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a fa körüli gaz eltávolítása a zöldterület fenntartójának a kötelezettsége, nem az FKF Nonprofit Zrt.-jé.
    Kérjük válaszunk szíves elfo...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Nagy Bálint bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére