Megerősítésre vár

Nem ég a lámpa

A 276E jelzésű busz Örs vezér terei végállomásán nem ég a dupla fejes lámpa.
Kérem, javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Bízom benne, hogy már ég a lámpa. :)
  • Lukács Máté visszajelzésére vár.

  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004865-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058446

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • S Dominik hozzászólt a bejelentéshez.

    BKK (blv)
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Székelyhíd utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Szentlélek tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére