Megoldott

kátyús csatornafedél

A Damjanich utca - Dózsa György út kereszteződésében a Hősök tere felé haladó oldalon a Városliget egyik bejáratánál a Dózsa György úton van ez a csatornafedél, ami körül kátyú van.
Elég csúnya hangjuk van az autóknak amik áthaladnak rajta, szerintem nem túl egészséges...

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Damjanich utca / Dózsa György út

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Tóth Tímea Tünde!
    Tisztelt Járókelő!

    Köszönettel vettük bejelentését. Munkatársaink február 5-én átépítették
    a megjelölt helyszínen található megrongálódott fedlapot és környezetét
    (ld. cs
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt.

  • Szász László megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály

    From: helpdesk@budapestkozut.hu [mailto:helpdesk@budapestkozut.hu]
    Sent: Wednesday, February 12, 2020 12:35 PM
    To: Budapest Közút Útüzemelte...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Szilágyi Dóra megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Zrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tóth Tímea Tünde hozzászólt a bejelentéshez.

    elnézést, ezeket eddig nem tudtam feltölteni. remélem csak ez hiányzott :)
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Tünde!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben csatolj olyan kép(ek)et, amin a probléma környezete is könnyen beazonosítható, hogy ezzel is segítsük az illet...
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Tóth Tímea Tünde bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére