Megoldatlan

Több kátyú, mindenki csak kerülget

Anonim Járókelő

Szinte lehetetlen úgy elmenni mellettük, hogy ne mennénk bele valamelyikbe, ez a parkoló autók miatt szűkös úton még balesetveszélyesebb.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hihetetlen, de hétvégén kátyúztak. Nem vitték túlzásba, az út közepén ketté van válva szinte mindenhol az aszfalt, de a nagyobb kátyúkat betömték, a csatornafedelek sarkai már nem állnak ki veszélyese...
  • Jávorkai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    @Szabó Viktor: az MNV még mindig nem vette a fáradtságot hogy reagáljon a megkeresésre?
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Szörnyű ez az útszakasz, örülök hogy már be lett jelentve. Olyan mint egy akadálypálya: kerülgetem a kátyúkat, közben jönnek szemből, oldalra húzódok miközben próbálok nem nekimenni a parkoló autóknak...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldjük másodszor is a bejelentést az MNV-nek.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mi tartott ezen a válaszon két hónapig?
    Ha a tulaj a Magyar Állam és az MNV a felelős a kérdéses útszakaszokért, akkor miért a XI. Ker. felé kell fizetni a parkolási bírságot?
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • XI. kerület Újbuda Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Bejelentés: 584
    e-mail: budapest@jarokelo.hu

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozva a XI. kerület Magyar Tudósok körútján a kátyúkat bejelentő levelére, az alábbiakról tájékoztatom.

    A XI. kerület Infopark
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Szabó Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elküldtük újra a bejelentést az önkormányzatnak.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Valyon Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem már bőven több mint 2 éve vannak így, de valóban hétről hétre rosszabb a helyzet. Autóval is veszélyesek, de pl egy robogós, motoros simán felborulhat, ha véletlenül belemegy az egyikbe.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt már beküldtem korábban (05.06 vagy 07.), de nem raktátok fel ide. Közeli fotókkal és több kátyúról. Némelyik jó 10cm mély, 2 a csatornafedelek sarkánál, hogy szépen tudjon kiszakadni a gumi. sajno...
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Bikás park (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú a csatornafedél körül

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére