Megoldott

Még mindig van utolsóbb is...

Most már biztos nem mondhatja ki senki, hogy elvitték az utolsó közterületi tavalyi fenyőfát, ahogy az egyik kerületi honlap jelezte Húsvét előtt...
Akárkinek a területén is van, azt azért nem kívánhatja egyetlen illetékes sem, hogy pld. én vigyem el innen....

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 513. u. 14

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Szemét"-ra.

  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Természetesen szinte minden szubjektív...
    De az, hogy ezt a problémát megoldották volna... Július 27.-ét írunk, közel 7 hónap telt el Karácsony óta és végre sikerült egy lepusztult fenyőfát az emberek...
  • Régi Lakó hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem tudom, hogy mikor, de valaki elvitte...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Régi Lakó bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Radiátor a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Földműves utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szivacs és bútorlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kanapé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Újlak utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére