Megoldásra vár

Sebességkorlátozó küszöb rongálása és kereszteződésben parkolás

A Menedékes utca 1. és a Beregszász út kereszteződésében rendszeresen a kereszteződésben parkolnak az autók, a mellékelt fotókon szereplő autó most kicsapta a biztosítékot nálam. A másik probléma az, hogy ez egy jobbkéz szabályos kereszteződés, a balesetmentes áthaladáshoz el is lettek helyezve sebességkorlátozó küszöbök, az egyik viszont pont úgy van megbontva, megrongálva, hogy a Menedékes utcából haladóknak ne kelljen lelassítaniuk.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Beregszász út 33

Hozzászólások

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    A küszöböt kijavították, csak a parkoló autók vannak még néha szerintem a kereszteződésben, ahol nem kellene lenniük.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ról "XI. kerület"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Parkolás"-ról "Forgalomtechnika"-ra.

  • XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    XI. kerület válasza a csatolmányban olvasható.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatom hogy az érintett területet

    a Közterület-felügyelet ellenőrzi és a

    hatáskörébe tartozó intézkedéseket

    megteszi. A meg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2020.01.23. 14:07 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Bertalan Lajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Rossz helyen fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Haraszt utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére