Megoldott

Összefirkált tábla

Anonim Járókelő

Tisztelt Illetékes!

Szeretném kérni az 1-es villamos Kacsóh Pongrác úti megállójánál a megállótábla cseréjét vagy takarítását, mert összefirkálták. Sajnos az aluljáró falai illetve az útbaigazító táblák sem jártak szerencsésebben.

Köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kacsóh Pongrác út

Hozzászólások

  • Bakay Arpad lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia, köszönjük, hogy visszajeleztél!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A problémát megoldották.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére