Megoldott

Kidöntött pollerek

Kidöntött pollerek a 2. kerület Fillér utca-Káplár utca sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fillér u. 13

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő gus hozzászólt a bejelentéshez.

    Megtörtént a helyreállítás.
  • Járókelő gus visszajelzésére vár.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Az Önkormányzat Műszaki Osztályától azt a választ kaptuk, hogy "Megrendeltük a helyreállítását."
    Üdvözlettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterület-bejelentéseket feldolgoz...
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Bejelentését ismételten továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé. A hibák kijavításáig kérjük szíves türelmét.
    Köszönettel:
    A II. Kerületi Városfejlesztő Zrt. közterül...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Járókelő gus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére