Megoldott

világító oszlop csere

miért kell hétköznap délidőben az Alkotás úton egy közlekedési sávot elfoglalni lámpaoszlop csere miatt. Szél Kálmán térig állt a sor, pedig ez a gép a Márvány utca után állt.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Alkotás u. 33

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy társaságunk a jelzett útszakaszon a rekonstrukciós munkákat elvégezte . Tekintettel arra, hogy a közvilágítási lámpaoszlop cseréje magas zajjal járt , a késő dél
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    A közvilágítás megléte magasabb rendű közérdek.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, azonban javasoljuk az illetékes Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.-t megkeresni.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII. ker. Heg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Indulj el időben... de ott a villamos, azzal is mehetsz és akkor az autóddal nem növeled tovább a légszennyezettséget. De valószínűleg még a wc-re is autóval tudsz csak menni. Sajnálunk, tényleg.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés kategóriáját ""-ról "Közvilágítás"-ra.

  • Hipp Hoppgéza hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogy este ha véletlenül arra mész, lássál!!! 4-től sötét van..
  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Kulcsár Iván bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Este sötétség a Jókai utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Jókai utca (VI. kerület, Terézváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltakart lámpa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ulászló utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Göncz Árpád városközpont (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére