Megoldott

Elhagyott talpak

Kérem, szállítsák el a feleslegessé vált talpakat, ugyanis hetek óta várjuk, hogy valami történjen velük.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Zsélyi Aladár u. 12

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték a talpakat.
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    továbbítjuk a kivitelezőnek
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére