Válaszra vár

Ázott hirdetmények

Tisztelt Volánbusz!

Kérem cseréljék az ázott menetrendeket és térképet a Bagaria utcai megállóban (Dunakeszi felé)!

Tisztelettel,
Szász László

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Bagaria utca

Hozzászólások

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz Zrt.

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    6
    Megoldatlan
    6

    Színskála

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Volánjáratok integrálása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rumbach Sebestyén utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló igénylés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Váci út (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére