Megoldott

Kopott fedlap

Kérem pótolják a fedlap hiányzó burkolatát vagy cseréljék a fedlapot!

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Megyeri út 102

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen!
  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem érkezett válasz.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szétesett akna fedlap.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szabolcs utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt kábel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Kisasszonyfa utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadt aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Olah Peter
    Illetékes: Magyar Telekom
    Istenhegyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére