Megoldásra vár

Sofőrök pihenője

Az Örs vezér téren, a kőbányai oldalon a buszsofőrök várója gusztustalan állapotban van. Egy jó alapos takarítás, festés és felújítás ráférne. Remélhetőleg bent jobbak az állapotok.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Budapest

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Biciklis Anita visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0002780-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058145

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    És csodálkoznak, hogy nincsenek sofőrök. Ki akar ilyen helyen dolgozni?
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    A jó Isten kíméljen meg attól, hogy egyszer egy ilyen tartózkodóba keljen betérned... :(
    10-ből 9 gyomorforgató állapotban van belülről. Az Örs hatványozottan ilyen. Ha egy 10-es skálán kellene érték...
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére