Megoldásra vár

Kátyúk sora a Nagy Lajos király útján

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2020.01.31.:

A Budapest Közút válasza:
"Mindkét útszakasz állapotán jelentősen csak egy teljeskörű felújítás javítana, azonban ez útüzemeltetői hatáskörben nem megvalósítható."

-----

Kedves Járókelő.hu! Budapesten a Pongrátz Gergely tértől az Őrs vezér tere irányában a Nagy Lajos király útján számos kátyú nehezíti meg a közlekedést hónapok óta. A mellékletben a Google képet tettem ki, fotózni utazás közben nem lehet jól. Kérem szíves intézkedéseteket. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Nagy Lajos király útja 23

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004688-001/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058141

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban szakterületünk azt válaszolta, hogy a Nagy Lajos Királ
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Járókelő.hu! Budapesten a Pongrátz Gergely tértől az Őrs vezér tere irányában a Nagy Lajos király útján számos kátyú nehezíti meg a közlekedést hónapok óta. A mellékletben a Google képet tettem ki, fotózni utazás közben nem lehet jól. Kérem szíves intézkedéseteket. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2020.01.31.: A Budapest Közút válasza: "Mindkét útszakasz állapotán jelentősen csak egy teljeskörű felújítás javítana, azonban ez útüzemeltetői hatáskörben nem megvalósítható." ----- Kedves Járókelő.hu! Budapesten a Pongrátz Gergely tértől az Őrs vezér tere irányában a Nagy Lajos király útján számos kátyú nehezíti meg a közlekedést hónapok óta. A mellékletben a Google képet tettem ki, fotózni utazás közben nem lehet jól. Kérem szíves intézkedéseteket. Köszönöm"-ra.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Ügyfélszolgálat"-ra.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor lehet hogy a Fővárosnak kellene elküldeni a bejelentést az út teljes felújításának ügyében.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Cím!

    Mellékletben megküldjük a tárgyban szereplő bejelentésre írt tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel:

    Budapest Közút Zrt.
    Útüzemeltetési osztály
    e-mail: utuzemeltetes@budapestkozut.hu
    Budape...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Általános Név hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, kritikán aluli ez is.
    A Vezér út pedig szekér út!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    A Mogyoródi és az Örs között pontosabban.
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére