Megoldott

Fenyőfakupac

Anonim Járókelő

Fenyőfa kupac a Vezérek terénél

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér útja 25a

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították!
  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Ledöntött kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szuglói körvasút sor (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Szemèt mindenhol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére