Megoldott

Villamos sínek melletti kátyúk

3-as villamos mikor keresztezi az Üllői útat a sínek mellett, között nagy kátyúk vannak már régóta.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    BKK ügyfélszolgálat válasz

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (581)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy a jelzett az útátjáró
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Engler Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    úton levő vízelvezető veszélyes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szilágyi utca (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nemes utcai lyukak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Nemes utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére