Megoldott

Kopott rozsdás ülőkék

A 23E János utca megállójában a váró ülőkéi kopottak, rozsdásak.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, János utca

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Ügyfélszolgálat"-ról "JCDecaux"-ra.

  • Németh Zs. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó esőbeállók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Mátyás király út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Betört üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Jókai Mór utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Törött buszmegálló üveg

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Fogarasi út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére