Megoldott

Öt darab iszonyatos tengelytörő kátyú a Szinyein (VI. ker)

Kedves Illetékesek!

A Szinyei Merse Gimnázium főbejáratának vonalából indulva (menetiránnyal ellentétesen nézve) öt egymáshoz közel, egymás utáni nagyon mély kátyú fagyasztja a vérét az autósoknak.
Olyan, mintha maguk a javítások lennének a kátyúk! Furcsa.

Az autósok kerülgetik őket, mert nagyon mélyek, balesetveszélyesen rángatják a kormányt ezen a forgalmas szakaszon.

Kérünk mihamarabbi javítást!!!

Köszönjük a segítséget!

Járókelő Cila

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Szinyei Merse u. 7-9

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Tádámm!!! :)
    Mehet megoldottra, köszönjük!
  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Már ott dolgoznak, reméljük, hamarosan jó is lesz :)
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Dobos Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    A problémát mi is tapasztaltuk. A szakemberek felmérik és az időjárás függvényében a javítást megkezdik.

    Üdvözlettel:

    Dobos Ágnes
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VI. kerület"-ra.

  • Járókelő Cila hozzászólt a bejelentéshez.

    Budapest Közút?
  • Járókelő Cila bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó úttest

    Beküldés ideje:
    Beküldte: J É
    Városligeti Fasor (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére