Megoldott

MOS

A 169E járat MOS-246 rendszámú járműjére nagyon ráférne egy mosás.

Előre is köszönöm a munkájukat!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Ügyfélszolgálat válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0002489-002/2020
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00058004

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet eljuttattunk a probléma megoldásában illetékes VOLÁNBUSZ Zrt.-nek. A...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Zvolenszki Benjámin hozzászólt a bejelentéshez.

    Na jó, MOSás. Ez jó.
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    lol :D
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    MOSás :-D marhajó
  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Ügyfélszolgálat

  • Szilágyi Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére