Megoldásra vár

Elégtelen közvilágítás

Anonim Járókelő

Tisztelt Önkormányzat!

A Csatárka út Felső Zöldmáli út és Pitypang utca közötti szakaszán csak az út északi oldalán van közvilágítás kiépítve, és az is alacsony lámpaoszlopokon, a lámpatestek a fák lombkoronájának magassábban vannak. Emiatt az úttest déli oldala, valamint a szemközti járda nincs megfelelően megvilágítva, a megvilágítási érték nem éri el a szabványban meghatározott értéket, ez jelentős közlekedésbiztonsági veszélyt, továbbá vagyonbiztonsági problémát jelent a parkoló gépjárművek és a gyalogosok számára. Ez jól látható a csatolt felvételeken.
Kérjük, hogy az út további szakaszához hasonlóan szíveskedjenek kiépíteni az út déli oldalán is a közvilágítást.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csatárka utca 71

Hozzászólások

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét.
    Bejelentését továbbítottuk az illetékes Önkormányzati Osztály felé, akik meg fogják vizsgálni az Ön által említett problémát, majd a rendelkezésükre álló k
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett neonok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére