Megoldott

77es troli Rona utca megallo graffiti

Kerem a csatolt kepen lathato,77es troli Rona utcai megallo megtisztitasat.
Koszonom

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 96

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Galambos Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    A váró takarítása megtörtént.
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Krisztina Szalai bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S Dominik
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére