Megoldatlan

Madách tér burkolati hiba

Madách tér burkolati hiba: kimozdult járólapok.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, VII. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Bejelentését a visszajelzések alapján "Megoldatlan"-ra zártuk.
    Kérjük, ha a bejelentés jelenlegi státuszával ellenkező információval rendelkezik jelezze felénk ezen a linken: http:/...
  • Bardócz Csaba hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Ha van bármilyen információja a bejelentéssel kapcsolatban kérjük, erre a linkre kattintva jelezze nekünk: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/5789/madach-ter-burkolati-hiba/fri...
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Németh Csaba bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bethlen Gábor tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Turistákkal elfoglalt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére