Megoldásra vár

Baleset veszélyes a Haller Park, az egyik fa félig letört

Anonim Járókelő

A fa december vége óta félig törve van a Haller Park közepén, ami nagyon veszélyes mert bármikor rázuhanhat valakire.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Mester u. 70

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Válasz a www.jarokelok.hu oldalról a 57844 számú bejelentésre.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, a Budapest Haller Park területén található balesetveszélyes fa szükséges faápolási munkáit...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére