Megoldásra vár

Sasvár utca és Gizella tér sarkán kátyú

Anonim Járókelő

XVI. ker. Sasvár utca és Gizella tér sarkán található kátyú.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Sasvár u. 103

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést. A hibahelyet nyilvántarásba vettük, javítjuk.
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére