Megoldásra vár

Dóra tér kátyú

Anonim Járókelő

XVI. ker. Dóra tér és Sasvár utca sarkán található kátyú

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Dóra tér 11

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerület Önkormányzat hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést. A hibahelyet nyilvántartásba vettük, javítjuk.
  • Bakay Arpad elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére