Megoldott

Szemèt mindenhol

Anonim Járókelő

Szeretnèm bejelenteni,hogy Zuglòban,az Egressy ès Gizella ùt sarkàn rendszeresen szemethalmokba ütközik az ember.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Egressy út 16

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, úgy tűnik megoldódott. A sarkon lévő szemetet elvitték. A Gizella utcában lévő szeméthalmot még nem néztem.
    Köszönöm
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Járókelő Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Bocsánat, pontosítok. Az első képen látható kapubejárónál nem láttam a szemetet, talán reggel vitték el mert hétvégén még ott volt.
  • Járókelő Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Én ma már nem láttam ott a szemetet, ha a bejelentő is visszaigazolja ezt akkor ez megoldódott.
  • Sutus Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére