Válaszra vár

Kiégett lámpák

A Kossuth Lajos utca Baross és Széchenyi utca közti szakaszán több lámpa is ki van égve.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Kossuth Lajos utca 29

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A lámpákat cserélték, a búrák is reméljük pótlásra kerülnek majd.
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nappali fényben talán jobban látható a búra hiánya:
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbá néhány lámpáról hiányzik a búra:

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sárrét utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére