Megoldott

Kiégett lámpák

A Zodony utca és a Jégcsarnok előtti utca sarkánál kiégett két lámpa.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Zodony u. 1

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre társaságunk rés...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Sárrét utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiégett lámpák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Kossuth Lajos utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére