Megoldott

Hátrahagyott betontömb a zöldterületen

Anonim Járókelő

XVI. kerület Szlovák út Ferenc utca sarkánál a járda és a főút közötti zöldterületen egy betontömböt hagytak. Kérem a betontömb elszállítását. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Ferenc u. 76

Hozzászólások

  • Mészáros Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönjük!
  • Gál Gertrúd elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    BKK kezelésében van a terület.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére