Megoldott

Facsonk

FRISSÍTÉS 2020.07.01.
A bejelentő kommentje:
"Csonkot eltávolították, de új fát még nem ültettek."

-------------------------------

VII kerület, Damjanich utca 32 előtt egy facsonk található.
Kérnék pótolni.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 32

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták a fát, köszönjük!
  • R eni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem került pótlásra.
  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00057256 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "VII kerület, Damjanich utca 32 előtt egy facsonk található. Kérnék pótolni."-ról "FRISSÍTÉS 2020.07.01. A bejelentő kommentje: "Csonkot eltávolították, de új fát még nem ültettek." ------------------------------- VII kerület, Damjanich utca 32 előtt egy facsonk található. Kérnék pótolni."-ra.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Csonkot eltávolították, de új fát még nem ültettek.
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Még nem került pótlásra.
  • VII Gábor visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00057256 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ivókút száraz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Károly körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére