Megoldott

Még mindig hatalmas kátyú a 2.ker-ben

Itt a járokelőn április 10-én bejelentett hatalmas kátyúnkat a 2.ker.önkormányzat válasza alapján már BETEMETTÉK a múlt héten,de mi még mindig várjuk a megoldást.A kátyú sajnos nem tűnt el.Sajnos egyre nagyobb!:( Lehet hogy egy másik kátyút temettek be?
A pontos cím :1029 Tas vezér u 8.
Bízunk a mielőbbi megoldásban!!:)

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Németh Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük!:)
  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A kátyúzás megtörtént.

    Üdvözlettel,

    Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Elnézést, akkor nem ugyan arról beszéltünk. Természetesen megrendeljük ennek a kijavítását is. Sajnáljuk a félreértést.

    Üdvözlettel,

    Budapest Főváros II. Kerületi Önkormányzat
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Németh Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    II/A Szent Gellért u. kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szent Gellért utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Útburkolat-süllyedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sápi József
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Erőd utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére