Megoldásra vár

Nem világít a lámpa a megállónál.

Nem világít a lámpa a Határmalom utca megállónál. A búra szennyeződött, fekete.
BDK szerint nem az ő területük, az út lakott területen kívül esik.

Probléma helyszíne
Budapest Határmalom utca

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt www.jarokelo.hu Csapata!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy levelüket érkeztettük az FPH_KOZP-10252/2020-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városigazgatóság Főosztál
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Rákosmente Sajtó hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy Magyarország helyi önkormányzatokról szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény 23. § 4. bekezdés 9. pontja értelmében „A fővárosi önkormányzat feladata különösen: közv...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület

  • g g megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Határmalom utca, Magyarország (47.48898666, 19.22022388, 8)"-ról "Budapest, Határmalom utca, 1173 Magyarország (47.48975047, 19.22095529, 13)"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "XVII. kerület"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen található berendezés nem BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. üzemeltetésű , tulajdonú.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tenger Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Sötét útszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    A K-HÍD sötét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    K-híd (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére