Megoldott

Szétesett utasvàró

Tisztelt Illetékesek! A kaszásdűlői utasvárót sajnos a vandálok nem kímélték, ahogy a csatolt képeken is látszik. Kérjük a javítását. Köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 88

Hozzászólások

  • Gál Gertrúd hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors intézkedést!
  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartó | Maintainer
    JCDecaux - Műszak | Technical
    6 Kén street - 1097 Budapest - Hungary
    M
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Gál Gertrúd bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére