Megoldott

Ellentmondásos táblák a Peterdy utcában

A Peterdy utca elején valahogy két egymásnak ellentmondó tábla került ki egyidejűleg: egy behajtani tilos és egy egyirányú utca tábla. Valószínűleg elfordította valaki a behajtani tilos-t.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Peterdy u. 2

Hozzászólások

  • Haris Gergely lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Jenei Borbála hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, valóban visszaálltak a táblák. Köszönöm a közbenjárást!
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva lett.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Jenei Borbála bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Hernád utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kitört tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Közút
    Jósika utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Nem működő lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Budapest Közút
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére